Готуємось до школи разом з нами

По всім запитанням
телефонуйте по номеру:

(096)-449-50-50

Скрепка Скрепка Скрепка
Кавычки

У нас кожна
дитина - своя

Навчальний заклад «Джой» - місце, де ми допоможемо вам виховати не тільки розумненьких, але і щасливих дітей з високою самооцінкою. Дітей, які впевнені в собі, навчаються із задоволенням, легко знаходять спільну мову з однолітками і дорослими, товаришують і грають у нашому закладі.

Завітавши до нас, кожен маленький відвідувач потрапляє в яскравий і різнобарвний світ казкового королівства, що створює атмосферу прекрасного настрою. У нас Ви  знайдете,заняття з раннього розвитку для найменших наших діточок, з підготовки до школи та вивчення іноземних мов.

«МІНІ-САД» — вільна мама, щасливий малюк. Група короткотривалого перебування, для діточок від трьох  років, які приходять в міні-сад на  чотири години. На відміну від багатьох нших садочків, де за дітьми просто наглядають, у нас щодня проходять розвиваючі заняття.

ГРУПИ ВИХІДНОГО ДНЯ -де малюки  весело і творчо провести час, тоді як у батьків з’явиться декілька дорогоцінних вільних годин.

ГРУПА ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ для молодших школярів, час перебування з 14.00-18.00 год. Економія Вашого часу і вчасно та якісно зроблені уроки.

 

САДОК ПОВНОГО ДНЯ— для дітей з 2,8 до 6 років. Програма навчання в садочку має комплексний характер. Садочок працює за державною програмою «Дитина».

 

 

Новини

Найкращі цікавинки
нашої школи, наші достягнення та успіхи наших діток!

Читайте всі новини

АКЦІЯ!!!!

При записуванні в садочок повного дня до 15.09.2017  щомісячна ціна на навчальний рік  складатиме 5500,00 грн.!!!!!

детальніше >>

news2

Проводимо набір у групи повного дня!

Шановні батьки, тепер у Вас є можливість приводити своїх діточок до нас на повний день! Йде набір у групи, тож встигніть записатись! Групи з 6-8 чоловік   У нашому садочку ми створюємо умови для виявлення та розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей, їх адаптації до змін у режимі, оточенні, спілкуванні, фізичному та розумовому навантаженні, що […]

детальніше >>