Готуємось до школи разом з нами

По всім запитанням
телефонуйте по номеру:

(096)-449-50-50

Однією з найважливіших подій в житті дитини є вступ до школи, адже відтепер їй необхідно виконувати роль «учня» з новими обов’язками, жити в шкільному колективі. Ця подія є стресовою не лише для малюка, а й для батьків. Тому ДЖОЙ, щоб допомогти діткам та їх батькам успішно піти перший раз в перший клас, проводить заняття з комплексної підготовки дитини до школи з таких напрямків:

Мовленнєвий (навчання грамоти, словникова робота, розвиток зв’язного мовлення, звукової виразності мови);

Логіко-математичний (лічба в межах 100, прості арифметичні дії з числами, порівняння множин та величин, ознайомлення з плоскими та об’ємними геометричними фігурами, орієнтування в просторі і часі);

Пізнавальний (розширення кругозору, знання про природу та взаємозв’язки між рослинним та тваринним світом);

Психологічний (посидючість, концентрації та розподілу уваги, зосередженості на одній справі, адаптація в нових умовах шкільного життя, соціальна роль «учня»);

Розвиток дрібної моторики (підготовка руки до письма ручкою, закріплення точності рухів пальчиків, акуратність і чистота письма);

Художньо-естетичний (вивчення засобів і прийомів створення композицій із фарб, пластиліну та натуральних матеріалів, театралізовано-ігрова діяльність).

Така програма відповідає вимогам та стандартам Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України і дає можливість дошкільнику стати учнем чи ученицею кращих шкіл та гімназій. Перше вересня стане справді радісним днем в житті Вашої сім’ї.

 

Після закінчення підготовчих курсів вашій дитині буде набагато простіше адаптуватися до навчання в школі, нового дитячого колективу, вчителів. Тому, якщо ваша дитина не відвідувала садочок і коло її спілкування обмежується тільки сім’єю, їй просто необхідно відвідати подібні курси.

 

Правила організації навчально-виховного процесу:

Щоб розпочати заняття  Вам необхідно:

Зателефонувати за контактними телефонами щодо попереднього запису. Назвати вік дитини і відповідно до нього бажаний напрямок занять. Вказати Ваш мобільний телефон. Адміністратор надасть Вам необхідну інформацію і підбере групу відповідно віку та побажань.

Велике прохання – не запізнюватися на заняття! Приводити дитину на заняття потрібно за 5-10 хв. до його початку. Приходити за дитиною потрібно не пізніше, ніж за 5-10 хв. до закінчення заняття. Перед заняттям необхідно відмітитися у адміністратора в журналі відвідування.

З дітьми до 3-х років на занятті обов’язково має бути присутній один із батьків. Діти віком від 3-х років займаються самостійно

Під час заняття вимикайте мобільні телефони та не заважайте навчальному процесу розмовами з іншими батьками. Під час занять не можна відволікати дітей та педагогів. Педагоги готові розмовляти з Вами про Вашу дитину до заняття, або після  закінчення заняття. Діти допускаються на заняття лише у змінному взутті або в шкарпетках.

Приводьте дитину на заняття у нормальному фізичному та емоційному стані (здоровою).

Оплата за абонемент чи заняття завжди відбувається наперед. Абонемент оплачується на початку місяця до 3 числа. Місяцем, що підлягає оплаті, вважається календарний місяць, незалежно від кількості вихідних та святкових днів.Місце в групі бронюється тільки після оплати абонемента. При авансовому платежі  на три і більше місяців надається знижка.

При запису до садочку повного дня другої дитини в родині, надається знижка 25%.

Навчальний рік триває з вересня по червень включно. За липень та серпень можлива потижнева оплата, при оплаті за місяць діє знижка 25%.

Вартість пропущених занять не повертається. По хворобі , при наявності довідки від лікаря , проводиться відпрацювання пропущенних занять в наступному місяці. Будь ласка, попередньо повідомте адміністратора про Вашу відсутність у зв’язку із хворобою.

Просимо Вас бережливо ставитися до наших іграшок і навчальних матеріалів. Фото- і відеозйомка без узгодження з керівництвом дошкільного закладу заборонена. В приміщенні ведеться відеоспостереження.

Батьки несуть відповідальність за здоров’я та безпеку дітей до і після занять. При нанесенні дитиною матеріальних збитків, фінансові затрати для їх усунення відшкодовують батьки. Адміністрація не несе відповідальності за загублені особисті речі батьків та дітей.

При системному порушенні  правил відвідування навчального закладу та оплат, навчальний заклад залишає право відмовити у наданні послуг.

Новини

Найкращі цікавинки
нашої школи, наші достягнення та успіхи наших діток!

Читайте всі новини

АКЦІЯ!!!!

При записуванні в садочок повного дня до 15.09.2017  щомісячна ціна на навчальний рік  складатиме 5500,00 грн.!!!!!

детальніше >>

news2

Проводимо набір у групи повного дня!

Шановні батьки, тепер у Вас є можливість приводити своїх діточок до нас на повний день! Йде набір у групи, тож встигніть записатись! Групи з 6-8 чоловік   У нашому садочку ми створюємо умови для виявлення та розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей, їх адаптації до змін у режимі, оточенні, спілкуванні, фізичному та розумовому навантаженні, що […]

детальніше >>