Готуємось до школи разом з нами

По всім запитанням
телефонуйте по номеру:

(096)-449-50-50

На четвертий рік життя наступає важливий період формування активного інтересу до взаємин з іншими людьми, які започатковують розвиток здатності дитини до мовної взаємодії, співробітництва. Тому діти віком 3 – 4 років на заняттях займаються самостійно за такими напрямками:

Інтелектуальний (знання про навколишнє середовище, прості  математичні знання);

Психологічний (розвиток основних психічних процесів: увага, пам’ять, мислення, надання дитині значної самостійності при виконанні її дій);

Сенсорний (розпізнавання зовнішніх властивостей предмета через органи чуття);

Розвиток дрібної моторики руки (вправи із дрібними деталями, шнурування, складання пазлів, ліплення тощо);

Мовленнєвий (перехід до складних речень, опису об’єктів, вміння керувати своїм голосом);

Основні моменти курсу:

  • відбувається подальший розвиток мовлення, мислення і логіки, а також пам’яті та уваги;
  • розвиток основ спілкування, комунікативної сфери;
  • відбувається знайомство зі складами і основами математики;
  • розвиток творчості: ліплення, малювання, аплікація;
  • використання рухливих ігор, веселих перерв;
  • подальше вивчення навколишнього світу, природи і тварин .

Правила організації навчально-виховного процесу:

Щоб розпочати заняття  Вам необхідно:

Зателефонувати за контактними телефонами щодо попереднього запису. Назвати вік дитини і відповідно до нього бажаний напрямок занять. Вказати Ваш мобільний телефон. Адміністратор надасть Вам необхідну інформацію і підбере групу відповідно віку та побажань.

Велике прохання – не запізнюватися на заняття! Приводити дитину на заняття потрібно за 5-10 хв. до його початку. Приходити за дитиною потрібно не пізніше, ніж за 5-10 хв. до закінчення заняття. Перед заняттям необхідно відмітитися у адміністратора в журналі відвідування.

З дітьми до 3-х років на занятті обов’язково має бути присутній один із батьків. Діти віком від 3-х років займаються самостійно

Під час заняття вимикайте мобільні телефони та не заважайте навчальному процесу розмовами з іншими батьками. Під час занять не можна відволікати дітей та педагогів. Педагоги готові розмовляти з Вами про Вашу дитину до заняття, або після  закінчення заняття. Діти допускаються на заняття лише у змінному взутті або в шкарпетках.

Приводьте дитину на заняття у нормальному фізичному та емоційному стані (здоровою).

Оплата за абонемент чи заняття завжди відбувається наперед. Абонемент оплачується на початку місяця до 3 числа. Місяцем, що підлягає оплаті, вважається календарний місяць, незалежно від кількості вихідних та святкових днів.Місце в групі бронюється тільки після оплати абонемента. При авансовому платежі  на три і більше місяців надається знижка.

При запису до садочку повного дня другої дитини в родині, надається знижка 25%.

Навчальний рік триває з вересня по червень включно. За липень та серпень можлива потижнева оплата, при оплаті за місяць діє знижка 25%.

Вартість пропущених занять не повертається. По хворобі , при наявності довідки від лікаря , проводиться відпрацювання пропущенних занять в наступному місяці. Будь ласка, попередньо повідомте адміністратора про Вашу відсутність у зв’язку із хворобою.

Просимо Вас бережливо ставитися до наших іграшок і навчальних матеріалів. Фото- і відеозйомка без узгодження з керівництвом дошкільного закладу заборонена. В приміщенні ведеться відеоспостереження.

Батьки несуть відповідальність за здоров’я та безпеку дітей до і після занять. При нанесенні дитиною матеріальних збитків, фінансові затрати для їх усунення відшкодовують батьки. Адміністрація не несе відповідальності за загублені особисті речі батьків та дітей.

При системному порушенні  правил відвідування навчального закладу та оплат, навчальний заклад залишає право відмовити у наданні послуг.

Новини

Найкращі цікавинки
нашої школи, наші достягнення та успіхи наших діток!

Читайте всі новини

АКЦІЯ!!!!

При записуванні в садочок повного дня до 15.09.2017  щомісячна ціна на навчальний рік  складатиме 5500,00 грн.!!!!!

детальніше >>

news2

Проводимо набір у групи повного дня!

Шановні батьки, тепер у Вас є можливість приводити своїх діточок до нас на повний день! Йде набір у групи, тож встигніть записатись! Групи з 6-8 чоловік   У нашому садочку ми створюємо умови для виявлення та розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей, їх адаптації до змін у режимі, оточенні, спілкуванні, фізичному та розумовому навантаженні, що […]

детальніше >>