Готуємось до школи разом з нами

По всім запитанням
телефонуйте по номеру:

(096)-449-50-50

 

САДОК ПОВНОГО ДНЯ

Що таке дитячий садок «JOY»?

Нашою відмінною рисою є турботливе, шанобливе ставлення до дітей та індивідуальний підхід. В програму навчання включені заняття (розвиток мови, логіка, математика, іноземна мова, творчість,  постановка дитячих свят та ін.), які сприяють розвитку та накопиченню знань, необхідних для подальшого успішного навчання в будь-якій престижній школі.

Мета: створити комфортний і дружелюбний простір для гармонійного росту і розвитку щасливої ​​дитини. Надати дитині якісне дошкільне навчання, яке сприятиме розвитку розумових процесів і формуванню вікових умінь і навичок дитини.

Завдання: сприяти повноцінному розвитку дитини, максимальному розкриттю і прояву вроджених талантів і здібностей.

Переваги:

*Маленькі групи, індивідуальний підхід

*Різнобічне навчання в ігровій формі

*Затишні, доброзичливі, привабливі умови

*Кваліфікований, доброзичливий кадровий склад

*Логопедична допомога
У нашому садочку ми створюємо умови для виявлення та розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей, їх адаптації до змін у режимі, оточенні, спілкуванні, фізичному та розумовому навантаженні, що чекають дитину з переходом до школи.

Діти набудуть досвіду спільної діяльності, самостійного вирішення задач та легко перейдуть від ігрової до навчальної діяльності.

Наше завдання не просто навчати дитину, але й зробити так,щоб маленька людина почувалася вільною та щасливою,перебуваючи в стінах садочку.

Садочок працює за державною програмою «Дитина».

Програма навчання в садочку має комплексний характер і включає в себе:

загальноосвітні й загальнорозвиваючі заняття;

логопедичний супровід;

вивчення англійської мови;

проведення інтегрованих ігор

В програму включені творчі уроки:

ліплення

малювання

аплікація

 
Умови прийняття дітей

Наш садочок приймає дітей віком від 2.8 місяців
Режим роботи садочка: з 08.00 – 19.00 години.

Ми працюємо кожний день, крім вихідних та святкових днів.

Необхідні для прийому дитини документи:

o медична карта дитини (щеплення і результати огляду у всіх фахівців — форма № 26 и 63);

o копія паспорту батьків, або осіб,які їх заміняють;

o свідоцтво про народження дитини (копія);

o довідка дільничного лікаря про епідеміологічне обстеження;

o укладання договору є обов’язковим.

 

 

 

Правила організації навчально-виховного процесу:

Щоб розпочати заняття  Вам необхідно:

Зателефонувати за контактними телефонами щодо попереднього запису. Назвати вік дитини і відповідно до нього бажаний напрямок занять. Вказати Ваш мобільний телефон. Адміністратор надасть Вам необхідну інформацію і підбере групу відповідно віку та побажань.

Велике прохання – не запізнюватися на заняття! Приводити дитину на заняття потрібно за 5-10 хв. до його початку. Приходити за дитиною потрібно не пізніше, ніж за 5-10 хв. до закінчення заняття. Перед заняттям необхідно відмітитися у адміністратора в журналі відвідування.

З дітьми до 3-х років на занятті обов’язково має бути присутній один із батьків. Діти віком від 3-х років займаються самостійно

Під час заняття вимикайте мобільні телефони та не заважайте навчальному процесу розмовами з іншими батьками. Під час занять не можна відволікати дітей та педагогів. Педагоги готові розмовляти з Вами про Вашу дитину до заняття, або після  закінчення заняття. Діти допускаються на заняття лише у змінному взутті або в шкарпетках.

Приводьте дитину на заняття у нормальному фізичному та емоційному стані (здоровою).

Оплата за абонемент чи заняття завжди відбувається наперед. Абонемент оплачується на початку місяця до 3 числа. Місяцем, що підлягає оплаті, вважається календарний місяць, незалежно від кількості вихідних та святкових днів.Місце в групі бронюється тільки після оплати абонемента. При авансовому платежі  на три і більше місяців надається знижка.

При запису до садочку повного дня другої дитини в родині, надається знижка 25%.

Навчальний рік триває з вересня по червень включно. За липень та серпень можлива потижнева оплата, при оплаті за місяць діє знижка 25%.

Вартість пропущених занять не повертається. По хворобі , при наявності довідки від лікаря , проводиться відпрацювання пропущенних занять в наступному місяці. Будь ласка, попередньо повідомте адміністратора про Вашу відсутність у зв’язку із хворобою.

Просимо Вас бережливо ставитися до наших іграшок і навчальних матеріалів. Фото- і відеозйомка без узгодження з керівництвом дошкільного закладу заборонена. В приміщенні ведеться відеоспостереження.

Батьки несуть відповідальність за здоров’я та безпеку дітей до і після занять. При нанесенні дитиною матеріальних збитків, фінансові затрати для їх усунення відшкодовують батьки. Адміністрація не несе відповідальності за загублені особисті речі батьків та дітей.

При системному порушенні  правил відвідування навчального закладу та оплат, навчальний заклад залишає право відмовити у наданні послуг.

Новини

Найкращі цікавинки
нашої школи, наші достягнення та успіхи наших діток!

Читайте всі новини

АКЦІЯ!!!!

При записуванні в садочок повного дня до 15.09.2017  щомісячна ціна на навчальний рік  складатиме 5500,00 грн.!!!!!

детальніше >>

news2

Проводимо набір у групи повного дня!

Шановні батьки, тепер у Вас є можливість приводити своїх діточок до нас на повний день! Йде набір у групи, тож встигніть записатись! Групи з 6-8 чоловік   У нашому садочку ми створюємо умови для виявлення та розвитку інтелектуальних та творчих здібностей дітей, їх адаптації до змін у режимі, оточенні, спілкуванні, фізичному та розумовому навантаженні, що […]

детальніше >>